I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Nareszcie! Przed nami wakacje, za nami piękny dzień pożegnania roku szkolnego. Czas podsumowań, podziękowań i nagród. Nie ma tu miejsca, aby wszystkie je wymienić, ale o dwóch należy wspomnieć. Gratulujemy Kamilowi Konkowi z klasy IE, który oprócz licznych osiągnięć w rozlicznych konkursach, potrafił uzyskać średnią ocen 5,56 (!). Gratulujemy też naszym "coachom" i sportowcom, ponieważ nasze Liceum zdobyło w tym roku II miejsce w województwie pomorskim pod względem osiągnięć sportowych. Wszystkim nagrodzonym (a było ich bardzo wielu) - i za wyniki w nauce, i za wyniki w sporcie, i za angażowanie się w rozmaite działania kulturalne, społeczne i inne - serdecznie gratulujemy. Zupełnie wszystkim natomiast życzymy udanych, słonecznych wakacji! Zdjęcia - w Czytaj więcej.

zak.1

zak.2

zak.3

zak.4

zak.5

zak.6

zak.7

zak.8

zak.10

zak.9

zak.14

zak.15a

zak.16

zak.17

 zak.13

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie