I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Grupa uczniów naszej szkoły uczęszczających na język kaszubski kolejny raz w tym roku szkolnym postanowiła nieco dłużej zabawić w szkolnych murach i zorganizować „nockę w szkole”. Tym razem wpadliśmy na pomysł zrobienia kaszubskiego dubbingu do „Świnki Peppy”. Dwie godziny dyskusji i przygotowań, trzy godziny tłumaczenia i jeszcze kolejne trzy nagrań i... jeszcze przed wschodem słońca mogliśmy cieszyć sie naszym dziełem! Od 10 marca świnka Peppa chrumka też po kaszubsku ;)

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie