I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Zachęcamy do głosowania na Nasze Sportowe Dziewczyny z I LO, które wspólnie z panią Ewą Stoltmann biorą udział w konkursie "Always jak dziewczyna", a mogą wygrać 4 tys. zł na swoje sportowe stroje. Głosować można codziennie do 14 marca br. 1 głos = 1 punkt. Natomiast za zrobienie zakupów w Tesco i zeskanowanie paragonu, na którym znajdą się 2 produkty: dowolny firmy Always oraz drugi produkt dowolnie wybrany spośród marek: Gillette Venus, Pantene, Oral-B, Blend-a-med., można dać Dziewczętom aż 50 punktów. Zachęcamy do głosowania codziennie:https://www.alwaysjakdziewczyna.pl/category/pomorskie.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie