I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

W dniach 17-18 listopada 2017 roku (piątek-sobota) I klasa matematyczno-geograficzna zorganizowała spotkanie, mające na celu lepsze poznanie się i zrelaksowanie po trudach nauki. Już od początku zadbano o atmosferę. Puszczano muzykę, która nadawała klimat i zachęcała do tańca i śpiewania karaoke. Najdłużej i najbardziej niecierpliwie czekano na pizzę. Pyszne i chrupiące niebo w gębie jeszcze bardziej zjednoczyło klasę. W czasie jedzenia toczyły się interesujące rozmowy, dzielono się wspomnieniami ze starych szkół i nie tylko. Okazało, się, że dużo osób ma wiele ze sobą wspólnego. Część wolała spędzić ten czas bardziej aktywnie, a mianowicie rozgrywając mecze w siatkówkę i koszykówkę. Opiekunami były: wychowawczyni klasy pani Lucyna Kowalke oraz pani Ula Kalińska. Trzeba przyznać, że były zadowolone z zachowania klasy. Rano każdy zmęczony, ale zadowolony, powrócił do domu, gdzie prawdopodobnie od razu usnął.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie