I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

19 września 2017 r. po zakończeniu zajęć lekcyjnych klasa I a, pod opieką pani Weroniki Navus-Wysockiej oraz pani Jagody Willich, udała się do Szarloty. Na miejscu skorzystaliśmy z kręgelni, gdzie miłośnicy gier bilardowych oraz bowlingu mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. Później przyszedł moment na ognisko i kiełbaski. Wyjątkowo piękna pogoda sprawiła, że postanowiliśmy wykorzystać okazję, by spędzić czas na świeżym powietrzu, dlatego po odzyskaniu sił poszliśmy na boisko pograć w piłkę. Był to już niestety ostatni punkt programu i musieliśmy opuścić Szarlotę. Miło spędziliśmy czas, a przede wszystkim mieliśmy okazję jeszcze lepiej się poznać.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie