I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

24 marca o godzinie 19:00 uczniowie klasy Ia pod opieką pani Anny Kąkol oraz pani Lucyny Kowalke zebrali się w szkole i rozpoczęli wspólne spędzanie czasu w ramach „Nocy w szkole”. W trakcie spotkania mieli okazję obejrzeć kilka ciekawych filmów. Zainteresowani skorzystali również z możliwości pogrania w różnorodne gry na konsoli Playstation 4, z których największym zainteresowaniem cieszyła się „Fifa 16” oraz „Rocket League”. Ciekawą atrakcją okazały się też gry planszowe przyniesione przez wielu uczestników tego wydarzenia. O godzinie 7:00 dnia następnego, kiedy klasowa impreza dobiegła końca i trzeba było opuścić mury szkoły, wszyscy biorący w niej udział, mimo że niewyspani, wspólnie stwierdzili, iż spotkanie było naprawdę udane.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie