I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Informujemy, iz rozpoczęła się rekrutacja do XVI edycji "Programu Stypendiów Pomostowych" na rok akad. 2017/2018, realizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości (FEP) wspólnie z Polsko-Amerykańską Fundaccją Wolności, narodowym Bankiem Polskim oraz innymi instytucjami, które przystąpią do realizacji Programu przy wsparciu Agencji Nieruchomości Rolnych. Program polega na finansowaniu stypendiów studentom I roku dziennych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich. Nabór kandydatów prowadzony jest wg zasad określonych w Regulaminie. O Stypendium mogą ubiegać się tegoroczni maturzyści. Więcej informacji w Czytaj więcej.

Program Stypendiów Pomostowych 2

Program Stypendiów Pomostowych 3

Program Stypendiów Pomostowych 4

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie