I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Zespół Szkół w Pińczycach zaprasza uczniów klas I–III Gimnazjum oraz klas I–III szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Historyczno–Literackim pod patronatem Pani dr Wandy Półtawskiej „Polskie więźniarki w Ravensbrück”. Konkurs wspierają: Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie oraz Gmina i Miasto Koziegłowy. Celem konkursu jest m.in. kształtowanie świadomości narodowej młodzieży, zachęcanie do podejmowania samodzielnych poszukiwań badawczych oraz wnikania w istotę procesów historycznych. Prace konkursowe należy nadsyłać do dnia 10 czerwca 2017 r., na adres: Zespół Szkół w Pińczycach, ul. Śląska 3, 42-350 Koziegłowy. Nagrodami w konkursie są wycieczki do byłego obozu zagłady w Ravensbrück, nagrody książkowe oraz rzeczowe. Szczegółowe informacje - wkrótce.

 

 

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie