I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Fundacja Jerzego Juzonia pomaga młodym ludziom o niskich dochodach, pochodzącym z obszarów wiejskich. Jak piszą sami organizatorzy: "Niejednokrotnie zdarza się, że stypendium przyznawane maturzyście jest jedyną szansą, aby podjąć studia w większym mieście. Stypendium skierowane jest do maturzystów 2017 i 2016 r., którzy w roku akademickim 2017/2018 rozpoczną po raz pierwszy studia. Zależy nam, aby jak najwięcej przyszłych studentów dowiedziało się o pomocy, jaką oferuje Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia!". Szczegóły dotyczące warunków uzyskania stypendium w roku akademickim 2017/2018 dostępne są w Regulaminie na stronie internetowej Fundacji: tutaj.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie