I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

20 marca 2017 r. klasa III c wraz z opiekunami: panią Weroniką Navus-Wysocką oraz panią Adrianą Lubińską-Kaiser, wybrała się na Targi AKADEMIA 2017 organizowane przez Uniwersytet Gdański. Na Wydziale Prawa i Administracji uczniowie zapoznali się z ofertą szkół wyższych i policealnych z terenu całej Polski. Klasa wzięła także udział w spotkaniach z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, podczas których zostały poruszone problemy związane z egzaminem maturalnym w 2017 r.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie