I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Dnia 21 marca 2017 r. klasa IId wraz z opiekunami: panią Urszulą Kalińską i panem Zbigniewem Rolbieckim, udała się na wycieczkę przedmiotową na Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej. Na miejscu uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z ofertą kształcenia przygotowaną przez poszczególne wydziały, z zasadami rekrutacji i formami rozwoju zainteresowań proponowanymi poza zajęciami na uczelni. Uczniowie wzięli udział w wykładach pokazowych z fizyki i matematyki oraz uczestniczyli w prezentacjach przygotowanych przez przedstawicieli studentów. Po zajęciach na uczelni wszyscy udali się autokarem do gdańskiej Fun Areny na zajęcia rekreacyjne (elektroniczny paintball, symulatory jazdy samochodami wyścigowymi i trampoliny).  

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie