I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Dziekanat Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej organizuje Konkurs Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej pod nazwą "Zaplanuj swoją przestrzeń". Pierwszy etap konkursu odbywa się drogą internetową i zostanie przeprowadzony w dniach 13 marca - 26 marca 2017 roku. Polega na zarejestrowaniu się w systemie informatycznym obsługującym Konkurs, za pomocą którego udostępnione zostaną zadania w formie pytań testowych. Uczestnicy rozwiązują zadania (30 pytań) samodzielnie, w domu. Regulamin konkursu na stronie: https://www.konkurs.gik.pw.edu.pl/

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie