I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Zapraszamy do uczestnictwa w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach, organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Olimpiada jest realizowana od grudnia 2016 r. do kwietnia 2017 r. Składa się z trzech etapów: pierwszy i drugi etap to test wiedzy, który odbywa się online poprzez platformę internetową, natomiast w trzecim etapie konkursu finaliści będą mieli za zadanie rozwiązać tzw. case'y biznesowe w zespołach. Zakres tematyczny Olimpiady obejmuje m.in. pojęcia związane z przedsiębiorczością, zarządzaniem firmą, marketingiem, zarządzaniem ludźmi, tworzeniem innowacji rozwiązań. Rekrutacja: etap  pierwszy obejmuje rejestrację szkoły, etap drugi - rejestrację uczniów do 14 lutego 2017 r. Realizacja I etapu powinna zostać zakończona do 1 marca 2017 r. Zapisy u nauczyciela, pani N . Cygert.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie