I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Dnia 11 kwietnia 2019 r. odbył się finał XII Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne Wakacje". W olimpiadzie z woj. pomorskiego uczestniczyło 1380 uczniów,m spośród których do finału zakwalifikowało się 27. Byli to ci uczniowie, którzy okazali się najlepsi podczas I i II etapu eliminacji. Dwóch uczniów naszej szkoły z klasy Ia: Michał BartonKacper Bucław, zostali finalistami XII Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. Serdeczne gratulacje! Zdjęcia - w Czytaj więcej.

bezpieczne

bezpieczne wakacje

bezpieczne2

bezpieczne1

bezpieczne4

bezpieczne5

bezpieczne6

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie