I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Z przyjemnością informujemy, iż w eliminacjach pisemnych i w bardzo wyrównanych eliminacjach ustnych V edycji Szkolnego Konkursu Języków Obcych `Obcy w Wybickim` /JĘZYK NIEMIECKI/ wyłoniliśmy już najlepszych uczniów naszego liceum. W tym roku (jak i w minionym!) I miejsce zajęła, uzyskując tym samym tytuł Mistrzyni Języka Niemieckiego I LO - Victoria Zmeczerowska z kl. 3a, II miejsce zajęły ex aequo Katarzyna Eron i Weronika Szymańska z kl. 3c, na III miejscu znalazła się Judyta Romahn z kl. 2d, IV miejsce przypadło Juliannie Bednarek z kl. 3a, V miejsce - Aleksandrowi Wysieckiemu z kl. 2d. Gratulujemy temu ścisłemu gronu najlepszych wysokiego poziomu znajomości języka niemieckiego i życzymy kolejnych sukcesów - nie tylko na tym polu. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku!

IMG 9934 Kopiowanie

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie