I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Informujemy, iż w eliminacjach pisemnych V edycji naszego szkolnego Konkursu Języków Obcych `Obcy w Wybickim` /język niemiecki/, w których wzięło udział 60 uczniów naszego liceum, najlepsze wyniki uzyskali: 1. Katarzyna Eron (IIIc), 2. Weronika Szymańska (IIIc), 3. Victoria Zmeczerowska (IIIa) i Judyta Romahn (IId), 4. Aleksander Wysiecki (IId), 5. Julianna Bednarek (IIIa), 6. Katarzyna Mańska (IId), 7. Kinga Sildatka (IIId), 8. Adrianna Stencel (IIId), 9.Amelia Trzos (Ie) i Konrad Burcon (IId), 10. Agnieszka Wiśniewska (IId) i Martyna Narloch (Ie), 11. Anna Sadowska (IId) i Paulina Wołoszyk (Id), 12. Sandra Kopp Ostrowska (IIId), 13. Martyna Daft (IIb), 14. Zuzanna Zaborowska (Ie), 15. Marta Łosińska (IIa), 16. Kordian Zalewski (Id), 17. Agnieszka Wirkus (IIId), Mateusz Biodrowski (IIId), Julia Zaborowska (Id), Julia Stobińska (Ie), Magda Jereczek (Ib), Julia Elwart (Ia), Natalia Datta Ia, 18. Iga Skwierawska (IIId), Julia Podolska (Id), Marta Flis (Id), Agata Śledź, 19. Aleksandra Ramczykowska (IIa) i Paweł Fennig (Ia), Kamil Szalewski (IIe), 20. Dominika Gołuńska (Id), Sara Orlikowska (Ia). 

 Najlepszych uczniów, którzy zajęli miejsca od I do V, zapraszamy na eliminacje ustne 11 kwietnia o godzinie 8:00 w sali 26. Szczegółowa punktacja wszystkich uczestników dostępna jest u nauczycieli języka niemieckiego. 

IMG 9768 Kopiowanie

 

IMG 9772 Kopiowanie

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie