I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Zapraszamy do udziału w XII Przeglądzie Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY. Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich Albatrosy to konkurs filmowy skierowany do młodzieży szkół średnich. Uczniowie samodzielnie, pod okiem nauczyciela, pracują nad powstaniem dzieła – od scenariusza, poprzez filmowanie, reżyserię, grę aktorską, montaż i udźwiękowienie. Zrealizowane filmy należy zgłaszać do 10 maja 2019 r. Pozostałe informacje - w Czytaj więcej.  

 

Nadesłane filmy będą pretendowały do nagród za najlepszy krótki film fabularny, najlepszy film dokumentalny i najlepszą animację lub film eksperymentalny - każda w wysokości 1200 zł. Dla twórców wszystkich wyróżnionych filmów przewidziane są nagrody rzeczowe! Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj lub pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Regulamin dostępny pod adresem: tutaj.Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 14 czerwca 2019 w sali Warszawa w Gdyńskim Centrum Filmowym. Organizatorem konkursu jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni przy współpracy Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Projekt otrzymał dofinansowanie Gminy Miasta Gdyni.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie