I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza do udziału w konkursie "Moje kwalifikacje w obiektywie". Przedmiotem Konkursu jest film promujący Zintegrowany System Kwalifikacji, zrealizowany w dowolnej konwencji i dowolnej technice. Maksymalny czas trwania filmu to 3 minuty, minimalny – 30 sekund. Tematem przewodnim powinno być jedno z wymienionych haseł: 1. Moje kwalifikacje na rynku pracy, 2. Zintegrowany System Kwalifikacji – lubię to! Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2019 r. (decyduje data nadania przesyłki), a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 lutego 2019 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie tutajoraz w regulaminie, który wraz z formularzem zgłoszeniowym można pobrać po kliknięciu w poniższe linki: regulamin - tu,a formularz zgłoszeniowy - tu.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie