I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Z dumą informujemy, iż w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "English High Flier" uczeń naszej szkoły, Kamil Konk (IIIE), zajął I miejsce w kraju. Na szczeblu wojewódzkim natomiast: III miejsce zajęła Judyta Romahn (IID), IV miejsce - Victoria Farrow (IIB), VI miejsce - Katarzyna Wirzba (IE),VIII miejsce - Dawid Szymański (IIA), a IX miejsce - Michalina Trapkowska (IIIE). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne. Pozostałych informacji o konkursie udziela pani Izabela Zgleszewska.  

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie