I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Z uwagi na zbliżający się termin egzaminów maturalnych, zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa edukacji narodowej, informujemy, iż w czasie trwania matur pisemnych i ustnych – aby zminimalizować hałas w trakcie przerw i nie zakłócać przebiegu egzaminu młodzież szkolną obowiązuje specjalne obuwie ochronne. Wzór obuwia Czytaj więcej.  Prosimy o nabycie papuci do dnia 25 kwietnia. Gospodarze klas zobowiązani zostali do dopilnowania obowiązku ich zakupu. 

BISBUTobuwiemuzealneochraniaczenabutydzieciecenew1

PRIMA APRILIS :-)

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie