I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

28 listopada 2018 roku uczniowie naszej klasy (IE) mogli się studentami, a przyczynił się do tego wyjazd na Uniwersytet Gdański, na Wydział Biologii. Tych kilka godzin na uczelni było dla nas nas, licealistów, niesamowitym doświadczeniem. Mieliśmy możliwość wysłuchania wykładu na temat neuroetyki, rozwiązać ,,dylemat wagonika", wykonywać ćwiczenia dotyczące zjawisk społecznych, dywagować na temat decyzji człowieka podejmowanych w różnych sytuacjach. Na koniec przeprowadziliśmy ciekawą i zawziętą dyskusję na temat omówionego wcześniej ćwiczenia. To był naprawdę udany dzień.

 

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie