Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

9 listopada chętni uczniowie naszej szkoły udali się na spektakl "Tajemnicza Irma Vep", wystawiany na deskach gdańskiego Teatru Wybrzeże. Sztuka spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród uczniów ze względu na prostą, ale zabawną fabułę. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji komedia wielokrotnie rozbawiała do łez. Pozwoliła odstresować się po ciężkim tygodniu nauki. Aktorzy utrzymywali doskonały kontakt z widownią. Poza świetną rozrywką, uczniowie kilka razy usłyszeli cytaty z dobrze im znanych lektur szkolnych. Wycieczka odbyła się pod opieką pani Barbary Pałasz, pani Weroniki Navus-Wysockej, pani Wiesławy Sabisz i pani Izabeli Zgleszewskiej.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie