Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty Filharmonii Bałtyckiej, dedykowanej uczniom klas maturalnych. W sezonie artystycznym 2018/2019 zaplanowanych jest 15 koncertów symfonicznych, na które mogą przyjść maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi całkowicie za darmo. Koncerty te opatrzone są specjalnym logo: „filharmonia / ostrożnie, wciąga!!!”. Aby wziąć udział w programie, dyrektorzy szkół muszą nadesłać do Filharmonii imienną listę maturzystów, którzy chcieliby przyjeżdżać na koncerty opatrzone logo. Osoby towarzyszące maturzystom mogą być w dowolnym wieku i nie muszą być imiennie zgłaszane.

 

Aktualne terminy koncertów symfonicznych z logo „filharmonia / ostrożnie, wciąga!!!” to: 16 listopada, 23 listopada, 7 grudnia, 14 grudnia, 18 stycznia, 25 stycznia, 1 lutego, 8 lutego, 15 lutego, 8 marca (Dzień Kobiet), 22 marca, 29 marca. Koncerty odbywają się w piątki o godz. 19.00 w siedzibie Filharmonii przy ul. Ołowianka 1 w Gdańsku. Jeżeli szkoła znajduje się z dala od Gdańska, Filharmonia podejmuje się uiszczenia opłaty za wynajem autokaru przez szkołę. Uczniowie zainteresowani ofertą proszeni są o zgłaszanie się do pani Barbary Pałasz.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie