I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Tegorocznych maturzystów oraz uczniów klas drugich zaprasza się do wzięcia udziału w TARGACH AKADEMIA 2015, które odbędą się na Wydziale Prawa i Administracji na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w dniach 30-31 marca 2015 r. (poniedziałek-wtorek).
W czasie trwania Targów uczniowie będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną polskich i zagranicznych uczelni, zwiedzenia laboratoriów, pracowni naukowych i Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego, uczestniczenia w wykładach Okręgowej Komisji Edukacyjnej dotyczących matur oraz napisania próbnej matury z wybranego przedmiotu.

Po raz pierwszy w tym roku wystąpią zaproszeni goście specjalni, osoby znane i lubiane, które opowiedzą o swojej drodze do sukcesu (m.in. Maciej Orłoś i Mateusz Kusznierewicz).
Szczegółowy program - na stronie internetowej http://www.targiakademia.pl.
Wydarzenie można też śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/events/700722466703104/.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie