I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Miło nam poinformować, że 9 czerwca odbył się VIII Rejonowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Mikrofon Burmistrza Miasta Kościerzyna, w którym w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Julia Szczypior (klasa II c) zajęła II miejsce. Gratulujemy!

{gallery}mikrofon-2015{/gallery}

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/mikrofon-2015
© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie