I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

W czwartek, 5 marca, odbyły się szkolne eliminacje 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W turnieju recytatorskim I miejsce zdobyła Malwina Laska (IIIc), II miejsce - Ewelina Stefańska (IIc), III miejsce - Martyna Gostomska (IIIa), wyróżnione zostały: Katarzyna Mrozowicz (IIb), Wiktoria Żywicka (Ic) i Wiktoria Kozikowska (IIc). W turnieju poezji śpiewanej I miejsce zdobyła Sara Majkowska (IIIc), której akompaniował Aleksander Narkun (IIIc), będący jednocześnie autorem muzyki do śpiewanych przez Sarę utworów, II miejsce zajęła Anna Knitter (IIIa). W eliminacjach powiatowych szkołę reprezentować będą zdobywcy pierwszych 3 miejsc. Życzymy powodzenia!

Miło nam także poinformować, że do finału IX Ogólnopolskiego Konkursu Z ortografią na co dzień zakwalifikowała się Martyna Błaszkowska, uczennica klasy IIa. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze szkolnych eliminacji OKR w dalszej części artykułu.