I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Zapraszamy do udziału w I Międzynarodowym Konkursie Kaszubskiej Sztuki Wizualnej Cassubia Visuales. Celem konkursu jest promocja współczesnych oraz tradycyjnych technik graficznych oraz propagowanie lokalnego folkloru. Na zwycięzców czekają nagrody: laptop, tablet graficzny oraz tablet. I Międzynarodowy Konkurs Kaszubskiej Sztuki Wizualnej Cassubia Visuales to konkurs na plakat artystycznygraficzne przetworzenie wzorów kaszubskich na współczesną, nieoczywistą i nowatorską formę – mający na celu promowanie współczesnych, a także tradycyjnych technik graficznych oraz promowanie kaszubskiego folkloru.

 

Strona internetowa konkursu Folklor polskich regionów inspiruje projektantów do tworzenia ciekawych projektów, dlatego w konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby zajmujące się grafiką, jak i projektowaniem (amatorsko lub zawodowo), które ukończyły 16. rok życia. Plakaty należy przesyłać w kopercie lub tubie do 12 czerwca 2015 r. Szczegóły konkursu, regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się w załączniku oraz na stronie: http://mdk.reda.pl/content/cassubia-visuales

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie