I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Rejonowym Konkursie Piosenki o Mikrofon Burmistrza Miasta Kościerzyny. Mottem tegorocznej edycji są słowa Jerzego Waldorffa: „Z muzyką powinno być właśnie tak jak z życiem: i dobrze, i źle, i poważnie, i śmiesznie.”

 

Szkołę może reprezentować tylko jeden solista, wyłoniony podczas szkolnego etapu konkursu. Każdy uczestnik wykonuje jedną piosenkę − z podkładem muzycznym nagranym na płycie CD w formacie mp3 lub przy akompaniamencie instrumentu. Niedopuszczalny jest pełen play-back. Organizator zapewnia aparaturę nagłaśniającą oraz odtwarzającą a także gitarę akustyczną i keyboard. Konkurs odbędzie się 9 czerwca 2015 r. o godz. 12.00 w Sali im. L. Szopińskiego.

Kryteria oceny:

  1. repertuar,
  2. emisja,
  3. intonacja,
  4. dykcja,
  5. ogólny wyraz artystyczny.

Chętni proszeni są o zgłaszanie się do nauczycieli polonistów.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie