Zastępstwa we wtorek 30 listopada 2021


 M. Witt

 

1

3Ee

zaj. odwołane

C. Zalewski

1

 

 

 

2

1Aa 1a

zaj. odwołane

M. Szulc

2

 

 

 

3

3c

historia / 23

R. Słomiński

3

1Ee 1e

historia → 6

W. Piwowarczyk

4

1Ee 1e

polski / 34 / z 01.12 lekcja 6

A. Kąkol

4

2Bb

polski → 6

M. Schmidt

5

3Aa

angielski / 6 // gr. I – z 03.12 lekcja 7 / gr. II – z lekcji 1

A. Dziemiński

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 


 J. Kin

 

1

2Bb II

zaj. odwołane

J. Gralak

1

 

 

 

2

1Dd I

1Dd całość → angielski / 7

I. Kosznik

2

 

 

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

5

2Dd I

zaj. własne /  wieczernik

B. Pałasz

5

 

 

 

6

1Dd II

1Dd całość → angielski / 7

I. Kosznik

6

 

 

 

7

3Dd I

3Dd całość → angielski / 8 // gr. I – z lekcji 8

I. Zgleszewska

7

 

 

 

8

3Dd II

zaj. odwołane

I. Zgleszewska

8

 

 

 

 

 

 


 

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

3Bb

fizyka / 30 / z lekcji 6

G. Reca

2

3Dd

religia → 35

ks. Ł. Delewski

3

 

 

 

3

 

 

 

4

3Bb

polski / 35 /  z lekcji 2

G. Knopik

4

2Aa 2a

polski → 31

W. Navus-Wysocka

5

 

 

 

5

 

 

 

6

3Aa

fizyka / 37 /  z 01.12 lekcja 1

G. Reca

6

3Bb

chemia / 31 /  z lekcji 4

W. Sabisz

3Dd

chemia → 30

M. Szulc

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

Plan dyżurów we wtorek 30 listopada 2021

0

7:50-8:00

parter

M. Frąckiewicz

0

7:50-8:00

I piętro

M. Grulkowski

0

7:50-8:00

II piętro

ks. Ł. Delewski  

1

8:45-8:55

parter

Z. Rolbiecki

1

8:45-8:55

I piętro

B. Pobłocka

1

8:45-8:55

II piętro

A. Eichmann

2

9:40-9:50

parter

J. Gralak

2

9:40-9:50

I piętro

A. Dziemiński

2

9:40-9:50

II piętro

G. Knopik

3

10:35-10:50

parter

E. Grzyb

3

10:35-10:50

I piętro

J. Małkińska

3

10:35-10:50

II piętro

M. Schmidt

4

11:35-11:45

parter

I. Kosznik

4

11:35-11:45

I piętro

R. Słomiński   

4

11:35-11:45

II piętro

G. Reca

5

12:30-12:40

parter

W. Piwowarczyk

5

12:30-12:40

I piętro

A. Zięba

5

12:30-12:40

II piętro

A. Lubińska-Kaiser 

6

13:25-13:30

parter

I. Zgleszewska

6

13:25-13:30

I piętro

W. Piwowarczyk

6

13:25-13:30

II piętro

N. Cygert 

7

14:15-14:20

parter

ks. S. Serkowski

7

14:15-14:20

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

7

14:15-14:20

II piętro

N. Cygert

8

15:05-15:10

parter

ks. S. Serkowski

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro