Zastępstwa w środę 24 listopada 2021 r.

 

  1. Nieobecni nauczyciele: I. Makurat, I. Kosznik, R. Słomiński, M. Grulkowski, J. Kin, T. Stasiak, J. Kreft-Bollin.

  2. Klasy na nauczaniu zdalnym: 1C, 1Cc.

  3. Na 3 i 4 lekcji odbędzie się w sali nr 9 konkurs matematyczny Alfik, opieka 3 lekcja J. Małkińska, 4 lekcja C. Zalewski.

  4. Na dużej przerwie, o godz. 10:35, w sali 30 spotkanie Stypendystów Marszałka Woj. Pomorskiego, zaprasza p. M. Szulc.

  5. Reprezentacja naszej szkoły bierze udział w półfinałach wojewódzkich licealiady w piłce koszykowej 3x3 chłopców i dziewcząt pod trenerskim przewodnictwem p. T. Stasiaka, życzymy połamania koszy.

  6. Odbywa się matura próbna z języka angielskiego i j. niemieckiego. Uczniowie klas trzecich po gimnazjum przychodzą do szkoły o godz. 8:05 i zbierają się przed wyznaczonymi gabinetami, według informacji poniżej. Lekcje 4, 5 i 6 odbywają się dla nich normalnie lub według planu zastępstw. Po lekcji 6 rozpoczyna się rozszerzona matura próbna z j. angielskiego i j. niemieckiego. Uczniowie, którzy nie zadeklarowali chęci udziału w tej części egzaminu mają wolne.

  7. O godz. 17:00 zapraszamy rodziców na wywiadówkę, która odbędzie się online na platformie Teams. Proszę poprosić swoje pociechy o zalogowanie się na ich konto.

 

Próbny egzamin maturalny z j. angielskiego i j. niemieckiego – poziom podstawowy 8:30

klasy

3A JA

(33 os.)

3B JA

(23 os.)

3C JA

(15 os.)

3C JA

(15 os.)

3D JA

(18 os.)

3E JA

(17 os.)

3E JA

(16 os.)

3B+3C+3D JN

(4+2+4 os.)

sala

sala gim.

33

34

35

36

01

02

24

nauczyciel

 

 

 

 

 

 

 

 

8:05-8:50

J. Gralak

W. Sabisz

A. Lubińska-Kaiser

A. Zięba

W. Piwowarczyk

G. Knopik

W. Navus-Wysocka

I. Zgleszewska

8:50-9:45

A. Eichmann

W. Sabisz

A. Lubińska-Kaiser

A. Zięba

J. Małkińska

M. Frąckiewicz

W. Navus-Wysocka

E. Grzyb

9:45-10:30

B. Kowalewski

M. Witt

K. Drożdżyńska

I. Gulczyńska-Zalewska

W. Piwowarczyk

G. Knopik

A. Mańska

E. Bławat

 

Próbny egzamin maturalny z j. angielskiego i j. niemieckiego – poziom rozszerzony 13:30

klasy

3A JA

(32 os.)

3B JA

(13 os.)

3C JA

(19 os.)

3D JA

(16 os.)

3E JA

(14 os.)

3E JA

(13 os.)

3B+3D JN

(3+4 os.)

sala

sala gimn.

8

33

34

01

02

24

nauczyciel

 

 

 

 

 

 

 

13:30-14:15

W. Sabisz

J. Gralak

M. Schmidt

W. Piwowarczyk

J. Małkińska

ks. P. Warsiński

I. Gulczyńska-Zalewska

14:15-15:05

K. Hinca

G. Reca

B. Pałasz

M. Szulc

M. Frąckiewicz

E. Grzyb

Z. Rolbiecki

15:05-16:00

E. Bławat

G. Reca

B. Pałasz

W. Navus-Wysocka

L. Kowalke

E. Grzyb

C. Zalewski

 

nr lekcji

01

02

24

33

34

35

36

1

16

7

-

-

28

31

37

2

26

7

-

-

25

28

37

3

6

czytelnia

31

23

25

-

37

 

lekcja 1

1Cc – wolne

1Dd – wolne zajęcia zrealizowane 23.11

2Aa gr. dziewcząt – wolne

2Bb gr. I dziewcząt – wolne

2Dd – wolne zajęcia zrealizowane 22.11

3Aa – wolne zajęcia zrealizowane 18.11

3Cc religia ks. Ł. Delewski /9/ z lekcji 3

lekcja 2

1C – wolne nauczanie zdalne

2Aa gr. dziewcząt – wolne

2Bb gr. I dziewcząt – wolne

3Aa religia ks. Ł. Delewski przeniesiona na lekcję 3

3Ee religia ks. Ł. Delewski /31/ z lekcji 6

lekcja 3

1A+1Aa cała klasa WF K. Hinca

3Aa religia ks. Ł. Delewski /8/ z lekcji 2

3Bb – wolne zajęcia przełożone na lekcję 4

3Cc matematyka Z. Rolbiecki /22/ z lekcji 1

3Dd informatyka K. Małkiński /biblioteka/ zmiana sali

lekcja 4

2A chemia M. Szulc /24/ zmiana sali

2Bb zajęcia własne J. Gralak /wieczernik/

3Bb chemia W. Sabisz /31/ z lekcji 3

3Cc chemia L. Walewska /33/ z lekcji 6

3A matematyka Z. Rolbiecki /37/ zmiana sali

3D j. polski B. Pałasz /20/ zmiana sali

lekcja 5

1A+1Aa geografia L. Kowalke /37/ z lekcji 6

1Dd religia ks. P. Warsiński /7/ z lekcji 6

2E+2Ee ZZW B. Pobłocka /20/ z 25.11 lekcja 8

3Cc gr. II zajęcia własne Z. Rolbiecki /wieczernik/

3Dd matematyka G. Reca /22/ z lekcji 6

lekcja 6

1A+1Aa religia ks. P. Warsiński /7/ z lekcji 5

1Dd – wolne

2Bb religia ks. Ł. Delewski /31/

3Cc – wolne

3Ee matematyka M. Witt /6/ z 23.11

3Dd geografia L. Kowalke /37/ z lekcji 5

3C cała klasa j. angielski M. Frąckiewicz /22/ dla gr. I zajęcia z lekcji 7

lekcja 7

1C+1Cc+1D+1E+1Ee gr. j. kaszubskiego – wolne

2C j. angielski M. Frąckiewicz /20/ z 23.11

2Cc – wolne

3Bb cała klasa A. Dziemiński /6/ dla gr. II zajęcia z lekcji 8

3Cc – wolne zajęcia przeniesione na 25.11. lekcja 7

3C – wolne

lekcja 8

1C+1Cc+1D+1E+1Ee gr. j. kaszubskiego – wolne

2Cc – wolne

3Bb – wolne

3Cc – wolne zajęcia zrealizowane 18.11

3Dd – wolne

Plan dyżurów w środę 24 listopada 2021

0

7:50-8:00

parter

I. Zgleszewska  

0

7:50-8:00

I piętro

B. Pobłocka

0

7:50-8:00

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

1

8:45-8:55

parter

Z. Rolbiecki

1

8:45-8:55

I piętro

W. Piwowarczyk 

1

8:45-8:55

II piętro

N. Cygert

2

9:40-9:50

parter

J. Gralak

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

L. Walewska

3

10:35-10:50

parter

ks. S. Serkowski

3

10:35-10:50

I piętro

E. Grzyb

3

10:35-10:50

II piętro

G. Reca 

4

11:35-11:45

parter

M. Witt 

4

11:35-11:45

I piętro

J. Gralak

4

11:35-11:45

II piętro

A. Kąkol

5

12:30-12:40

parter

M. Frąckiewicz 

5

12:30-12:40

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska 

5

12:30-12:40

II piętro

B. Pałasz

6

13:25-13:30

parter

A. Dziemiński

6

13:25-13:30

I piętro

A. Eichmann

6

13:25-13:30

II piętro

M. Schmidt

7

14:15-14:20

parter

A. Dziemiński

7

14:15-14:20

I piętro

M. Frąckiewicz

7

14:15-14:20

II piętro

L. Kowalke  

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro