Informacje – piątek 20 maja 2022

 

 

Dzisiaj ostatni dzień egzaminów maturalnych.

Od godz. 14.00 w gab. 01 odbywa się egzamin z JĘZYKA KASZUBSKIEGO na poziomie rozszerzonym.

Na egzaminie maturalnym jest 2 nauczycieli.

Z eksploatacji na 6 i 7 lekcji wyłączone są gabinety 01 i 02.

 

W sobotę i niedzielę Nasza Szkoła gości uczestników XLIX Finału Wojewódzkiego

Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno -  Krajoznawczego.

Przygotowanie, organizacja i opieka: Pan Konrad Małkiński.

 

 
 
 
 

 

 

Zastępstwa w piątek 20 maja 2022   

C. Zalewski

 

1

2c

2Cc2c → niemiecki / 35 // 2c – z lekcji 7

C. Zalewski

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

6

1a

zaj. odwołane

M. Szulc

6

 

 

 

7

 

 

 

7

2c

WOS / 23 // z lekcji 1

M. Grulkowski

8

 

 

 

8

1Ee

angielski → 24.05 lekcja 8

I. Zgleszewska

 

B. Pałasz

 

1

2Ee2e

historia / 36 /  z lekcji 8

M. Grulkowski

1

 

 

 

2

1Bb

zaj. odwołane

W. Sabisz

2

1Bb CHŁ

zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

3

1Bb

fizyka / 30 // z lekcji 6

M. Szulc

3

2Aa2a

polski / 35 // z lekcji 6

W. Navus-Wysocka

4

3Cc

WOS / 23 // z lekcji 6

M. Grulkowski

4

 

 

 

5

 

 

 

5

3Cc

historia → 23

M. Grulkowski

6

 

 

 

6

2Aa

niemiecki / 24 // z lekcji 3

I. Gulczyńska-Zalewska

2a

chemia / 30 // z lekcji 3

M. Szulc

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

A. Eichmann

gab. 01

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

1Cc1c

polski / 34 // z lekcji 7

A. Kąkol

4

 

 

 

5

1Bb

zaj. odwołane

W. Sabisz

5

 

 

 

6

2Bb

zaj. odwołane

J. Gralak

6

2c

→ 7

M. Frąckiewicz

7

2Bb

zaj. odwołane

J. Gralak

7

2a

→ 7

M. Frąckiewicz

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 


Plan dyżurów w piątek  20 maja 2022

0

7:50-8:00

parter

I. Zgleszewska 

0

7:50-8:00

I piętro

A. Zięba

0

7:50-8:00

II piętro

L. Kowalke

1

8:45-8:55

parter

I. Kosznik

1

8:45-8:55

I piętro

J. Kin

1

8:45-8:55

II piętro

B. Pałasz

2

9:40-9:50

parter

M. Witt

2

9:40-9:50

I piętro

W. Piwowarczyk 

2

9:40-9:50

II piętro

G. Reca

3

10:35-10:50

parter

J. Gralak 

3

10:35-10:50

I piętro

J. Małkińska  

3

10:35-10:50

II piętro

M. Grulkowski

4

11:35-11:45

parter

M. Frąckiewicz

4

11:35-11:45

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

4

11:35-11:45

II piętro

G. Knopik

5

12:30-12:40

parter

Z. Rolbiecki

5

12:30-12:40

I piętro

B. Pobłocka

5

12:30-12:40

II piętro

E. Grzyb

6

13:25-13:30

parter

A. Dziemiński

6

13:25-13:30

I piętro

Z. Węsierski

6

13:25-13:30

II piętro

N. Cygert 

7

14:15-14:20

parter

A. Dziemiński 

7

14:15-14:20

I piętro

 

7

14:15-14:20

II piętro

 

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro