Zastępstwa w piątek 19 listopada 2021 r.

 

  1. Nieobecni nauczyciele: I. Makurat, I. Kosznik, R. Słomiński, ks. P. Warsiński, M. Grulkowski, M. Witt

  2. Klasy na nauczaniu zdalnym: 1C, 1Cc, 1Dd, 2Bb, 2Cc, 3A, 3Cc gr. II

  3. Serdecznie witamy wśród nas uczniów klasy 1Bb po przymusowym pobycie w domu

  4. W poniedziałek rozpoczynają się próbne matury, szczegółowe informacje zostaną podane w planie zastępstw na 22 listopada

 

lekcja 1

  1. 2Cc gr. I j. niemiecki C. Zalewski przeniesiona na lekcję 6

  2. 1A j. niemiecki C. Zalewski przeniesiona z lekcji 6 /02/

  3. 2E+2Ee – wolne zajęcia zrealizowane 17.11

  4. 3E chemia W. Sabisz /31/ z lekcji 6

  5. 3Bb gr. I j. angielski A. Dziemiński zajęcia przeniesione na lekcję 7

  6. 3Aa gr. I j. angielski A. Dziemiński /20/ z lekcji 7

  7. 2C historia W. Piwowarczyk /23/ z 18.11

  8. 1Bb+1C+1Cc+1E+1Ee gr. chłopców – wolne zajęcia zrealizowane 18.11

  9. 3Cc gr. I – wolne

lekcja 2

  1. 1E+1Ee – wolne

  2. 1C – wolne

  3. 1Cc – wolne

  4. 3Bb fizyka G. Reca /7/ przeniesione z 18.11

  5. 3Dd historia W. Piwowarczyk /23/ zmiana sali

  6. 3C gr. I j. niemiecki I. Gulczyńska-Zalewska /26/
  7. 2Bb zajęcia kreatywne M. Gurowska /28/ zmiana sali

lekcja 3

  1. 1Cc – wolne

  2. 1C – wolne

  3. 1E+1Ee – wolne

  4. 2Dd cała klasa j. angielski I. Zgleszewska /8/

lekcja 4

  1. 2Cc podstawy przedsiębiorczości N. Cygert /36/ z 16.11 lekcja 8

  2. 2Cc j. polski E. Grzyb przeniesiona na lekcję 7

  3. 1A+1Aa – wolne

  4. 3C j. polski W. Navus-Wysocka /7/ z lekcji 5

  5. 1Dd gr. II – wolne (nauczanie zdalne)

lekcja 5

  1. 3E – wolne zrealizowana 17.11

  2. 1A+1Aa – wolne zajęcia zrealizowane 18.11

  3. 3C – wolne zajęcia zrealizowane na lekcji 4

  4. 3Cc – wolne

  5. 1Dd gr. I – wolne (nauczanie zdalne)

  6. 3Aa – matematyka sprawdzian E. Bławat /6/

lekcja 6

  1. 2Cc j. niemiecki C. Zalewski /02/ z lekcji 1

  2. 1A – wolne

  3. 3E – wolne przeniesiona na lekcję 1

  4. 1E j. angielski I. Zgleszewska /8/ z lekcji 7

  5. 1Ee informatyka Z. Węsierski /22/ z lekcji 7

  6. 3Cc – wolne

  7. 3Aa – wolne

lekcja 7

  1. 2Cc j. polski E. Grzyb z lekcji 4 /26/

  2. 3E – wolne

  3. 1Ee j. angielski I. Zgleszewska /8/ z lekcji 6

  4. 1E informatyka Z. Węsierski /22/ z lekcji 6

  5. 3Cc – wolne

  6. 3Bb gr. I j. angielski A. Dziemiński /16/ z lekcji 1

  7. 3E – wolne

lekcja 8

  1. 2A+2Aa – wolne zajęcia zrealizowane 18.11

  2. 1Ee j. angielski I. Zgleszewska /8/ z 18.11

  3. 2E+2Ee – wolne

Plan dyżurów w piątek 19 listopada 2021

0

7:50-8:00

parter

 I. Zgleszewska   

0

7:50-8:00

I piętro

K. Małkiński   

0

7:50-8:00

II piętro

L. Kowalke

1

8:45-8:55

parter

W. Piwowarczyk  

1

8:45-8:55

I piętro

J. Kin

1

8:45-8:55

II piętro

W. Sabisz

2

9:40-9:50

parter

G. Reca

2

9:40-9:50

I piętro

A. Zięba 

2

9:40-9:50

II piętro

N. Cygert

3

10:35-10:50

parter

C. Zalewski

3

10:35-10:50

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

3

10:35-10:50

II piętro

B. Pałasz   

4

11:35-11:45

parter

Z. Rolbiecki

4

11:35-11:45

I piętro

J. Małkińska 

4

11:35-11:45

II piętro

G. Knopik

5

12:30-12:40

parter

A. Dziemiński

5

12:30-12:40

I piętro

Z. Węsierski  

5

12:30-12:40

II piętro

A. Kąkol

6

13:25-13:30

parter

M. Frąckiewicz   

6

13:25-13:30

I piętro

A. Lubińska-Kaiser

6

13:25-13:30

II piętro

A. Eichmann  

7

14:15-14:20

parter

 

7

14:15-14:20

I piętro

 

7

14:15-14:20

II piętro

A. Eichmann

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro