Informacje – czwartek 19 maja 2022

 

Dzisiaj egzamin pisemny z FIZYKI  na poziomie rozszerzonym.

Na egzaminach maturalnych jest 2 nauczycieli.

Egzamin maturalny odbywa się na dużej sali gimnastycznej. Prosimy o zachowanie ciszy w jej pobliżu na lekcjach 2-6.

 

 O godz. 14. 00 rozpoczyna się egzamin z HISTORII SZTUKI w gab. 01.

 

Klasa 1Bb na wycieczce będącej nagrodą za zwycięstwo w rywalizacji klas pierwszych podczas Tygodnia Chrztów i Wrześniówki z Wybickim.

Organizacja i opieka: Pani Wiesława Sabisz i Pan Zbigniew Rolbiecki.

 

Reprezentacja Liceum bierze udział w eliminacjach Licealiady w Lekkoatletyce rozgrywanych na obiektach PZS nr 3 w Kościerzynie.

Lista reprezentantek i reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Ewa Stoltmann i Pan Robert Cieszyński

 

Z eksploatacji wyłączony jest gabinet 01. Na lekcjach 7 i 8 wyłączony jest gabinet 02.

 

Klasy III kontynuują realizację obowiązkowych zajęć przedmiotu doradztwo zawodowe. Zajęcia prowadzi Pani Marlena Żywicka- Czaja.

Dzisiaj w gabinecie 6 zajęcia na 1. lekcji ma klasa 3Ee.

 
 
 
 

 

Zastępstwa w czwartek 19 maja 2022   

W. Sabisz

 

2

 

 

 

 

 

 

 

3

3Bb II

3Bb → angielski / 31 // 3Bb II – z 20.05 lekcja 6

A. Dziemiński

4

1Dd

fizyka / 30 // z 10.05 lekcja 5

M. Szulc

4

2Bb II

zaj. własne / wieczernik

M. Gurowska

1Aa1a

angielski / 23 // 1Aa – z lekcji 5

A. Zięba

5

 

 

 

5

1Aa

fizyka / 30 // z lekcji 4

M. Szulc

 

 

B. Kowalewski

8

2Aa2a CHŁ

zaj. odwołane

W. Navus-Wysocka

9

3Bb 3Ee DZ II

zaj. odwołane

J. Małkińska   C. Zalewski

 

R. Cieszyński

1

1Cc1c 1Ee1e / DZ II

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska       A. Kąkol

2

1Cc1c 1Ee1e / DZ II

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska       A. Kąkol

3

 

 

 

4

3Ee DZ I

3Ee I → niemiecki / 02 // z lekcji 1

C. Zalewski

 

I. Gulczyńska-Zalewska

gab. 02

6

1c

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

6

 

 

 

7

2Aa

zaj. odwołane

W. Navus-Wysocka

7

1e

→ 20

C. Zalewski

8

2Ee

zaj. odwołane

B. Pobłocka

8

2Cc

→ 27.05 / lekcja 7 / gab. 6

C. Zalewski

 

Z. Rolbiecki

 

1

 

 

 

1

3Ee

doradztwo zawodowe / 6

M. Żywicka - Czaja

2

1Dd

zaj. odwołane

Z. Rolbiecki

2

 

 

 

3

1Dd

zaj. odwołane

Z. Rolbiecki

3

 

 

 

4

2Ee2e

polski / 31 // z 20.05 lekcja 1

B. Pałasz

4

3Cc

WOS → 9

M. Grulkowski

5

3Cc

ZZW / 9 // z 20.05 lekcja 7

M. Grulkowski

5

2Ee2e

polski → 31

B. Pałasz

6

 

 

 

6

 

 

 

7

2Dd

2Dd I → zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

7

 

 

 

2Dd II → zaj. odwołane

L. Kowalke

8

 

 

 

8

 

 

 

ks. P. Warsiński

 

1

1Dd

zaj. odwołane

 

1

 

 

 

2

1a

zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

2

2Dd

historia / 37 // z lekcji 3

M. Grulkowski

3

1Aa1a

historia / 37 // z lekcji 2

M. Grulkowski

3

2Dd

polski / 33 / z lekcji 2

E. Grzyb

4

 

 

 

4

 

 

 

5

1Ee1e

historia / 23

W. Piwowarczyk

5

2Cc

historia → 6

R. Słomiński

6

 

 

 

6

 

 

 

7

1Cc1c

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

                     

 


E. Stoltmann

gab. 01

1

2Dd DZ

zaj. odwołane

L. Kowalke

1

 

 

 

2

1Ee1e DZ I

zaj. odwołane

A. Kąkol

2

3Ee I

→ 31

M. Frąckiewicz

3

 

 

 

 

3

3Ee I

→ 31

M. Frąckiewicz

4

3Bb DZ I

zaj. własne / wieczernik

M. Gurowska

4

3Ee II

→ 26

A. Dziemiński

 

5

3Bb II

→ 26

A. Dziemiński

6

2Aa

→ 31

M. Frąckiewicz

7

2a

→ 31

M. Frąckiewicz

8

 

 

 

9

3Cc 3Dd / DZ II

zaj. odwołane

M. Grulkowski   I. Zgleszewska

9

 

 

 

 

 

 

 

 


Plan dyżurów w czwartek 19 maja 2022

0

7:50-8:00

parter

I. Makurat

0

7:50-8:00

I piętro

J. Małkińska

0

7:50-8:00

II piętro

M. Grulkowski

1

8:45-8:55

parter

C. Zalewski

1

8:45-8:55

I piętro

B. Pobłocka 

1

8:45-8:55

II piętro

M. Grulkowski

2

9:40-9:50

parter

I. Kosznik

2

9:40-9:50

I piętro

A. Dziemiński

2

9:40-9:50

II piętro

A. Kąkol

3

10:35-10:50

parter

J. Gralak  

3

10:35-10:50

I piętro

B. Pobłocka

3

10:35-10:50

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

4

11:35-11:45

parter

I. Zgleszewska

4

11:35-11:45

I piętro

A. Zięba

4

11:35-11:45

II piętro

N. Cygert

5

12:30-12:40

parter

M. Frąckiewicz  

5

12:30-12:40

I piętro

J. Kin

5

12:30-12:40

II piętro

E. Grzyb

6

13:25-13:30

parter

M. Gurowska   

6

13:25-13:30

I piętro

G. Reca

6

13:25-13:30

II piętro

G. Knopik

7

14:15-14:20

parter

M. Gurowska

7

14:15-14:20

I piętro

G. Reca

7

14:15-14:20

II piętro

L. Kowalke

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro