poniedziałek 18 października 2021

 

Informacje

 

Klasa 2Bb na wycieczce edukacyjnej w Gdańsku.

Organizacja i opieka: Pan Jacek Gralak i Pan Tomasz Stasiak.

 

Klasa 3a na wycieczce.

Organizacja i opieka: Pan Aleksander Zięba i Pan Maciej Szulc.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zastępstwa poniedziałek 18 października 2021

J. Gralak

 

1

3b I

zaj. odwołane

K. Małkiński

1

3Dd I

angielski → 16

I. Zgleszewska

2

1e

zaj. odwołane

A. Kąkol

2

1Bb II

angielski → 20

B. Pobłocka

3Dd I

angielski → 16

I. Zgleszewska

3

3d

niemiecki / 30 / z lekcji 2

I. Gulczyńska-Zalewska

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

T. Stasiak

 

1

3Cc 3Dd  / DZ II

zaj. odwołane

M. Grulkowski

I. Zgleszewska

1

2Aa 2a

polski / 33 / z lekcji 3

W. Navus-Wysocka

2

3Cc 3Dd  / DZ II

zaj. odwołane

M. Grulkowski

I. Zgleszewska

2

 

 

 

3

3b DZ

zaj. własne / wieczernik

I. Zgleszewska

3

2Aa 2a

matematyka / 25 / z lekcji 1

J. Małkińska

4

3b DZ

zaj. własne / wieczernik

T. Chyła

4

 

 

 

5

1Aa 1a DZ

zaj. odwołane

M. Szulc

5

 

 

 

6

1Aa 1a DZ

zaj. odwołane

M. Szulc

6

 

 

 

7

1Ee 1e DZ I

zaj. odwołane

B. Pobłocka

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

9

2Dd DZ

zaj. odwołane

L. Kowalke

 

 

 

 

 

A. Zięba

 

1

1Aa

zaj. odwołane

M. Szulc

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

1Dd II

angielski → 24

I. Kosznik

5

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

1a

zaj. odwołane

M. Szulc

7

IND / JK

matematyka → 24

M. Witt

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

M. Szulc

 

1

1a

zaj. odwołane

M. Szulc

1

 

 

 

2

 

 

 

2

2Dd

fizyka → 30

G. Reca

3

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

2Aa

fizyka → 30

G. Reca

5

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

1Aa

zaj. odwołane

M. Szulc

7

3Dd

matematyka → 30

G. Reca

8

1Aa 1a

zaj. odwołane

M. Szulc

8

 

 

 

 

 

Plan dyżurów w poniedziałek 18 października 2021.

0

7:50-8:00

parter

 I. Gulczyńska-Zalewska

0

7:50-8:00

I piętro

Z. Węsierski

0

7:50-8:00

II piętro

L. Kowalke

1

8:45-8:55

parter

C. Zalewski

1

8:45-8:55

I piętro

B. Pobłocka

1

8:45-8:55

II piętro

W. Sabisz

2

9:40-9:50

parter

J. Dryja

2

9:40-9:50

I piętro

T. Chyła  

2

9:40-9:50

II piętro

A. Kąkol

3

10:35-10:50

parter

Z. Rolbiecki

3

10:35-10:50

I piętro

ks. S. Serkowski

3

10:35-10:50

II piętro

N. Cygert  

4

11:35-11:45

parter

M. Witt

4

11:35-11:45

I piętro

W. Piwowarczyk  

4

11:35-11:45

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

5

12:30-12:40

parter

A. Dziemiński 

5

12:30-12:40

I piętro

J. Małkińska

5

12:30-12:40

II piętro

B. Pałasz

6

13:25-13:30

parter

I. Zgleszewska

6

13:25-13:30

I piętro

R. Słomiński

6

13:25-13:30

II piętro

G. Knopik

7

14:15-14:20

parter

I. Kosznik  

7

14:15-14:20

I piętro

J. Kin

7

14:15-14:20

II piętro

J. Kreft-Bollin

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro