wtorek 12 października 2021

 

Informacje

 

Od godz. 13.30 na korytarzach szkolnych odbędą się Mistrzostwa Liceum w RUMMIKUB. Lista uczestników na tablicy informacyjnej.

Organizacja, sędziowanie i opieka: Pan Konrad Małkiński.

 

Dzisiaj odbywają się eliminacje szkolne Licealiady w tenisie stołowym. Lista zawodników na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pan Robert Cieszyński.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zastępstwa

I. Kosznik

M. Schmidt

 

 

 

 

0

IND / RS

zaj. odwołane

B. Pobłocka

1

2Cc

zaj. odwołane

E. Grzyb

1

IND / JK

zaj. odwołane

W. Piwowarczyk

2

1Dd II

zaj. własne / wieczernik

W. Sabisz

2

IND / JK

zaj. odwołane

W. Piwowarczyk

3

 

 

 

3

3b

zaj. własne /  wieczernik

B. Pobłocka

4

1Cc

zaj. własne /  wieczernik

G. Knopik

4

2Bb

niemiecki / 28 //

gr. I z 18.10 lekcja 8 / gr. II z 19.10 lekcja 1

J. Kin

5

1c

zaj. własne /  wieczernik

J. Gralak

3Aa

religia → 29

ks. Ł. Delewski

6

1Dd I

zaj. własne /  wieczernik

K. Hinca

6

 

 

 

7

3Cc II

zaj. własne /  wieczernik

E. Bławat

7

3b dod.

zaj. odwołane

K. Małkiński

8

 

 

 

8

IND / RW

zaj. odwołane

L. Kowalke

 

 

 

 

9

IND / RW

zaj. odwołane

L. Kowalke

 


Plan dyżurów we wtorek 12 października 2021

0

7:50-8:00

parter

M. Witt

0

7:50-8:00

I piętro

M. Grulkowski

0

7:50-8:00

II piętro

A. Eichmann  

1

8:45-8:55

parter

Z. Rolbiecki

1

8:45-8:55

I piętro

A. Dziemiński

1

8:45-8:55

II piętro

ks. Ł. Delewski

2

9:40-9:50

parter

M. Frąckiewicz

2

9:40-9:50

I piętro

B. Pobłocka

2

9:40-9:50

II piętro

G. Knopik

3

10:35-10:50

parter

J. Gralak

3

10:35-10:50

I piętro

J. Małkińska

3

10:35-10:50

II piętro

L. Kowalke  

4

11:35-11:45

parter

A. Lubińska-Kaiser

4

11:35-11:45

I piętro

A. Zięba

4

11:35-11:45

II piętro

M. Schmidt  

5

12:30-12:40

parter

W. Piwowarczyk

5

12:30-12:40

I piętro

J. Kin 

5

12:30-12:40

II piętro

W. Sabisz

6

13:25-13:30

parter

I. Zgleszewska

6

13:25-13:30

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

6

13:25-13:30

II piętro

B. Pałasz 

7

14:15-14:20

parter

ks. S. Serkowski

7

14:15-14:20

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska 

7

14:15-14:20

II piętro

N. Cygert

8

15:05-15:10

parter

ks. S. Serkowski

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro