czwartek 2 grudnia 2021

 

Informacje

 

 

Na lekcjach 2-6 w bibliotece szkolnej odbywają się

eliminacje powiatowe VIII Regionalnego Konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô” (Mistrz Pięknego Czytania)
Lista uczestników z Liceum i uczniów pomagających w organizacji – na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Iwona Makurat.

Na 2 lekcji w gabinecie 36 odbywają się

eliminacje szkolne XVII Olimpiady Przedsiębiorczości.

Lista uczestników na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Natalia Cygert.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zastępstwa   w czwartek 2 grudnia 2021


 M. Witt

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

3Aa

matematyka / 6

M. Tusk

3

 

 

 

4

3Aa

matematyka / 6

M. Tusk

4

 

 

 

5

1Aa

matematyka / 6

M. Tusk

5

 

 

 

6

3e

matematyka / 6

M. Tusk

6

 

 

 

7

3Ee

matematyka / 6

M. Tusk

7

 

 

 

8

3e

3e DZ → zaj. odwołane

G. Knopik

8

 

 

 

3e CHŁ → wf // z lekcji 9

K. Hinca


I. Kosznik 

 

1

2Cc

zaj. odwołane

E. Grzyb

1

 

 

 

2

3Cc I

zaj. odwołane

M. Grulkowski

2

 

 

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

1c

angielski / 7

M. Frąckiewicz

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

Plan dyżurów w czwartek 2 grudnia 2021.

0

7:50-8:00

parter

J. Gralak

0

7:50-8:00

I piętro

B. Pobłocka

0

7:50-8:00

II piętro

ks. P. Warsiński

1

8:45-8:55

parter

I. Zgleszewska 

1

8:45-8:55

I piętro

A. Zięba

1

8:45-8:55

II piętro

W. Sabisz

2

9:40-9:50

parter

A. Dziemiński

2

9:40-9:50

I piętro

W. Piwowarczyk  

2

9:40-9:50

II piętro

G. Reca

3

10:35-10:50

parter

C. Zalewski

3

10:35-10:50

I piętro

A. Zięba

3

10:35-10:50

II piętro

A. Lubińska-Kaiser 

4

11:35-11:45

parter

Z. Rolbiecki

4

11:35-11:45

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska  

4

11:35-11:45

II piętro

W. Navus-Wysocka

5

12:30-12:40

parter

M. Tusk

5

12:30-12:40

I piętro

J. Małkińska

5

12:30-12:40

II piętro

G. Knopik

6

13:25-13:30

parter

M. Frąckiewicz

6

13:25-13:30

I piętro

M. Grulkowski

6

13:25-13:30

II piętro

N. Cygert

7

14:15-14:20

parter

M. Gurowska

7

14:15-14:20

I piętro

J. Kin

7

14:15-14:20

II piętro

A. Kąkol  

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro