środa 1 grudnia 2021

 

Informacje

 

Reprezentacja szkoły bierze udział, a Liceum organizuje Półfinały Wojewódzkie Licealiady w piłce ręcznej. Lista reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pan Bartłomiej Kowalewski i Pan Krzysztof Hinca.

 

Od godz. 14.00 w gab. 6 odbywają się Eliminacje Rejonowe Konkursu Matematycznego dla uczniów szkól podstawowych.

Organizacja i opieka: Pani Grażyna Reca.

 

Pielęgniarka szkolna informuje, że od dziś rozpoczynają się badania przesiewowe uczniów klas pierwszych. Prosimy nauczycieli o życzliwość i umożliwienie sprawnego przeprowadzenia tych badań.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zastępstwa   w środę 1grudnia 2021

 


 M. Witt

 

1

1Aa 1a

zaj. odwołane

M. Szulc

1

 

 

 

2

1Aa 1a

zaj. odwołane

M. Szulc

2

 

 

 

3

3c

historia / 6

R. Słomiński

3

 

 

 

4

3c

historia / 6

R. Słomiński

4

 

 

 

5

3e

polski / 6  / z 22.12 lekcja 3

G. Knopik

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 


J. Kreft-Bollin  

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

3Cc I

zaj. własne / wieczernik

L. Walewska

4

 

 

 

5

3Cc II

3Cc całość → polski / 26 / z lekcji 7

B. Pałasz

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

3Bb I

3Bb całość → angielski / 25 // 3Bb II – z lekcji 8

A. Dziemiński

7

 

 

 

8

3Bb II

zaj. odwołane

J. Małkińska

8

 

 

 

 


 I. Kosznik

 

1

1Cc

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

1

 

 

 

2

1c

1Cc 1c → niemiecki / 26 // 1c – z lekcji 1

I. Gulczyńska-Zalewska

2

3Aa

religia → 7

ks. Ł. Delewski

3

 

 

 

3

 

 

 

4

3Cc II

zaj. własne / wieczernik

L. Walewska

4

 

 

 

5

1Dd II

1Dd całość → niemiecki / 8 // 1Dd II – z 03.12 lekcja 1

J. Kin

5

3d

religia → 20

ks. Ł. Delewski

6

 

 

 

6

 

 

 

7

2Cc

historia / 23

R. Słomiński

7

3a

hist. i społ. → 7

W. Piwowarczyk

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 


 B. Kowalewski

 

1

2Aa 2a CHŁ

zaj. odwołane

W. Navus-Wysocka

1

 

 

 

2

2Aa 2a CHŁ

zaj. odwołane

W. Navus-Wysocka

2

 

 

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

1Dd CHŁ

zaj. własne / wieczernik

W. Sabisz  

4

 

 

 

5

3Cc DZ I

3Cc całość → polski / 26 // z lekcji 7

B. Pałasz

5

3b I

niemiecki → 20

I. Gulczyńska-Zalewska

6

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 


 K. Hinca

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

1Aa 1a CHŁ

zaj. odwołane

M. Szulc

3

 

 

 

4

1Dd DZ

zaj. własne / wieczernik

W. Sabisz  

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

6

3Aa DZ

zaj. odwołane

G. Reca

6

 

 

 

7

3Aa DZ

zaj. odwołane

G. Reca

7

 

 

 

8

3d DZ  / 3e DZ II

zaj. odwołane

K. Hinca

G. Knopik  

8

 

 

 

 

 

 

 


G. Reca  

 

7

2Aa 2a

polski / 34 // z 08.12 lekcja 8

W. Navus-Wysocka

7

2Aa

chemia → 08.12 lekcja 8 / 31

M. Szulc

2Dd

chemia → 35

L. Walewska

2a

fizyka → 08.12 lekcja 8 / 30

G. Reca

 

 


Plan dyżurów w środę 1 grudnia 2021

0

7:50-8:00

parter

C. Zalewski

0

7:50-8:00

I piętro

W. Piwowarczyk

0

7:50-8:00

II piętro

N. Cygert

1

8:45-8:55

parter

I. Zgleszewska

1

8:45-8:55

I piętro

B. Pobłocka

1

8:45-8:55

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

2

9:40-9:50

parter

Z. Rolbiecki

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

W. Sabisz  

3

10:35-10:50

parter

ks. P. Warsiński

3

10:35-10:50

I piętro

E. Grzyb

3

10:35-10:50

II piętro

B. Pałasz

4

11:35-11:45

parter

J. Gralak 

4

11:35-11:45

I piętro

J. Kin

4

11:35-11:45

II piętro

G. Reca

5

12:30-12:40

parter

A. Dziemiński

5

12:30-12:40

I piętro

L. Walewska  

5

12:30-12:40

II piętro

 A. Eichmann

6

13:25-13:30

parter

ks. P. Warsiński 

6

13:25-13:30

I piętro

J. Kin 

6

13:25-13:30

II piętro

L. Kowalke

7

14:15-14:20

parter

ks. Ł. Delewski

7

14:15-14:20

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

7

14:15-14:20

II piętro

W. Navus-Wysocka

8

15:05-15:10

parter

ks. Ł. Delewski

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro