I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Dnia 20 marca 2015 r. uczniowie klasy I e, wraz z panią Marzeną Witt oraz panią Adrianną Kaiser, wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych z biologii w ramach „Dni Mózgu 2015”, które odbyły się na wydziale biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Na zajęciach uczniowie mieli możliwość sprawdzić elektryczną aktywność mózgu, a także wziąć udział w zajęciach ze stymulacji mózgu i preparatyki tkanki nerwowej. Po zajęciach uczniowie uczestniczyli w wykładzie zatytułowanym „24 godziny przed operacją tętniaka", który wygłosili studenci V roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Było naprawdę interesująco.

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie