I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się z nauczycielami czy kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu nakręconych przez siebie filmów. Noc z 23 na 24 stycznia była dla uczniów klasy Ic wyjątkowa.

Korzystając z niepisanej tradycji naszego liceum nocowania w szkole, klasa humanistyczna spotkała się, by wziąć udział w nocy filmowej. Wydarzenie zaczęło się o godzinie 19:00 w piątek, a dobiegło końca o 7:00 nad ranem w sobotę. Spędzenie nocy w szkole wymagało odpowiedniego przygotowania, toteż nie obyło się bez nadmuchiwania materacy, rozkładania śpiworów, czy też w niektórych przypadkach... założenia puchatych "kapcioszków". Jednak głównym celem spotkania było po prostu wspólne obejrzenienakręconych wcześniej filmów. Nie zabrakło oczywiście wspólnych pogawędek i dyskusji.

Noc filmowa była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu. Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień.

noc filmowa liceum 01

noc filmowa liceum 02