I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Starostwo Powiatowe w Kościerzynie zaprasza na Dzień Powiatu Kościerskiego, który odbędzie się 23 sierpnia br. w godz. 16.00 – 22.00 na kościerskim Rynku. W programie imprezy przewidziano takie atrakcje, jak  m.in. podsumowanie konkursu „Piękna Wieś 2015”, liczne zabawy dla dzieci z animatorką, walki rycerskie, stoiska promocyjne, bezpłatne atrakcje - przejażdżki bryczką, zabawy na dmuchańcach, strzelnica, pokaz ognia, konkursy (w jednym z nich nagrodą główną będzie rower). Dla wszystkich uczestników święta przewidziano także tort.

 

Punktem kulminacyjnym Dnia Powiatu będzie koncert na żywo gwiazdy wieczoru – grupy ABBA SHOW! Będzie to półtoragodzinne widowisko, składające się z największych hitów legendy lat 70 i 80. ABBA SHOW jako nieliczny z grona zespołów revivalowych może pochwalić się faktem, że jest bardzo podobny do oryginału. Wygląda jak prawdziwa ABBA i gra jak prawdziwa ABBA, będąc fenomenem na światowym poziomie. Wciąż żywe przeboje w połączeniu z perfekcyjną choreografią, interakcyjnym prowadzeniem  koncertu z udziałem publiczności i grą aktorską, tworzą wyjątkowe show,  dla każdej publiczności. Zespół jako jedyny w Polsce posiada komplet wszystkich oryginalnych kostiumów, w których prezentowała się ABBA na koncertach i teledyskach. Zespół bardzo pieczołowicie dba o odtworzenie wszystkich szczegółów związanych z grupą ABBA.  Perfekcyjne brzmienie, aranżacje, prowadzenie koncertu oraz zachowanie na scenie do złudzenia przypomina wielką legendę ze Szwecji.

Dzień Powiatu Kościerskiego zakończy się Fireshow, czyli pokazem ognia. Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Powiatu Kościerskiego!

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie