I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Uczniowie naszej szkoły znów pokazali, jak ogólniak potrafi się bawić! Podsumowując szkolne Dni Kultury i Sportu (24 VI-25 VI 2015), możemy być z siebie dumni. W misternie przygotowane zadania włączyli się nawet absolwenci kościerskiego LO. Ciekawe scenki kabaretowe, konkursy muzyczne, zadania manualne oraz zawody sportowe sprawiły, że ostatnie dni tego roku szkolnego minęły w bardzo miłej atmosferze.Zabawy wymagały udziału całych klas, a także nauczycieli. Klasyfikacja generalna pokazała, kto tak naprawdę ma poczucie humoru, charyzmę i chęć do integracji ze społecznością szkolną. Pierwsze miejsce zajęła klasa I D, drugie II A, a brązowy medal przypadł pierwszym mat-fizom. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym oraz liczymy na takie samo zainteresowanie w przyszłym roku.

Autorkami zdjęć są: Kasia Jabłońska, Kamila Przytarska i Kamila Bruniecka.