Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Uczniowie naszej szkoły znów pokazali, jak ogólniak potrafi się bawić! Podsumowując szkolne Dni Kultury i Sportu (24 VI-25 VI 2015), możemy być z siebie dumni. W misternie przygotowane zadania włączyli się nawet absolwenci kościerskiego LO. Ciekawe scenki kabaretowe, konkursy muzyczne, zadania manualne oraz zawody sportowe sprawiły, że ostatnie dni tego roku szkolnego minęły w bardzo miłej atmosferze.Zabawy wymagały udziału całych klas, a także nauczycieli. Klasyfikacja generalna pokazała, kto tak naprawdę ma poczucie humoru, charyzmę i chęć do integracji ze społecznością szkolną. Pierwsze miejsce zajęła klasa I D, drugie II A, a brązowy medal przypadł pierwszym mat-fizom. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym oraz liczymy na takie samo zainteresowanie w przyszłym roku.

Autorkami zdjęć są: Kasia Jabłońska, Kamila Przytarska i Kamila Bruniecka.

 


© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie