I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Tym razem krótko: do zobaczenia we wrześniu! :-)

Zanim się jednak rozstaniemy na dobre, należy wspomnieć o kilkunastu wyjątkowych osobach. Szczególne uznanie należy się dwojgu uczniom: Joasi Wilkowskiej z klasy I B, która ukończyła rok szkolny ze średnią 5,70, oraz Majkelowi Biegniewskiemu z klasy II B, który za swoje osiągnięcia naukowe został wytypowany do stypendium Prezesa Rady Ministrów. 13 naszych uczniów zostało także uhonorowanych stypendiami Starosty Kościerskiego (Ania Cieszyńska, Weronika Dargacz, Natalia Greinke, Maciej Gruchała, Anna Knitter, Michał Kosznik, Martyna Kowalke, Malwina Laska, Marta Laskowska, Adrianna Mańska, Olimpia Podolska, Daria Stefańska. Anna Walczak), o czym szerzej w linku: http://www.powiatkoscierski.pl/newsItem,2780. Wymieńmy też uczniów, którzy uzyskali na koniec roku szk. średnie powyżej 5,00. Są to, oprócz wymienionej wcześniej mistrzyni, czyli Asi Wilkowskiej (5,70): Weronika Dargacz (II A) - 5,38, Kasia Krauze (I B) - 5,35, Martyna Kowalke (II A) - 5,20, Nikola Chmielewska (I B) - 5,12, Kinga Łosińska ((I B) - 5,11, Natalia Greinke (II B) - 5,10, Michał Błaszczyk (I B) - 5,06 oraz ze średnimi 5,0: Majkel Biegniewski (II B), Justyna Roggenbuk (I B), Julita Ronkowska (II E), Agnieszka Bigilska (II A), Martyna Błaszkowska (II A), Maciej Brzeski (II A). Gratulujemy!