Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

21 maja 2015 r. klasa II b odwiedziła wydział biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy, z których każda wzięła udział w wykładzie, kolejno na temat: roślin, mózgu i stymulacji mózgu. Wszyscy z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładów. Uczniowie mieli też okazję sprawdzić się podczas zajęć praktycznych. Ta część wywarła na nich szczególne wrażenie. Zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia liczą, że uda im się jeszcze niejeden raz skorzystać z takiej wycieczki tematycznej.


© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie