Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W dniu 2 maja 2015 r. miała miejsce pierwsza edycja Półmaratonu PKO BP Sopot 2015. Z tej imprezy sportowej powstał reportaż, który został wyemitowany w sobotę wieczorem w TVP Sport. Jednym z głównych bohaterów reportażu jest pan Jacek Bandurski, najstarszy uczestnik zawodów. Pan Jacek Bandurski (ur. 1935) w latach 1964-1968 pełnił funkcję dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Kościerzynie. Obecnie jest wielkim pasjonatem biegania.
Reportaż można obejrzeć na stronie internetowej TVP Sport:
http://sport.tvp.pl/19996054/polmaraton-w-sopocie-reportaz

Dziękujemy panu M. Grulkowskiemu za tę informację.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie