Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Z wielką dumą i radością informujemy, iż spośród 11 uczestników, którzy spotkali się w części ustnej etapu okręgowego 44. Olimpiady Języka Niemieckiego najwyższą ilość punktów w całym Okręgu Pomorskim uzyskała Olivia Bielawa z kl. 2Ee i tym samym zakwalifikowała się do finału olimpiady. Etap centralny odbędzie się w Poznaniu 27 i 28.03.2021. Gratulujemy Olivii rewelacyjnego wyniku, a naszym dwóm dzielnym reprezentantkom z kl. 1Ee: Roksanie Szulist i Paulinie Gac bardzo dobrego wyniku. Wszystkim dziękujemy za tak godną reprezentację naszego Liceum!

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie