Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W konkursie „Mistrzowie w drodze” mogą brać udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i nie ukończyły 24 lat oraz które pozytywnie zdały egzamin na prawo jazdy kategorii „B”. W Konkursie zostaną przyznane następujące nagrody: szkolenie z doskonalenia techniki jazdy realizowane na terenie Autodromu Pomorskiego w Pszczółkach dla osób, których Prace Konkursowe zdobyły najwyższą liczbę punktów; uczestnicy konkursu, których Praca Konkursowa zdobędzie najwyższą ocenę otrzymają także Zestawy upominków Grupy LOTOS S.A.


Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik powinien przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zarejestrować się w terminie do 22 listopada 2020 r. na stronie www.brd.org.pl wypełniając formularz zgłoszeniowy; za pomocą formularza „Wyślij pracę” zamieszczonego na Stronie Konkursowej przesłać do Organizatora w terminie od 2 listopada 2020 r. do 22 listopada 2020 r. pracę  konkursową w postaci krótkiego, trwającego do 2 minut, filmu promującego bezpieczną jazdę (waga pliku do 500MB w formacie MP4); wraz z Pracą Konkursową przesłać skan oświadczenia o wyrażeniu zgody na wykorzystanie  wizerunku wszystkich osób utrwalonych na nagraniu. Jedną pracę konkursową może przygotować maksimum 5 uczestników.

Więcej informacji na stronie

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie