Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Już jutro, 19 października, po raz dwudziesty Akademia Pomorska w Słupsku wspólnie z I Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku zaprasza do udziału w kolejnej edycji Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego, konkursu dla wytrwałych, zdolnych miłośników królowej nauk – MATEMATYKI. Wszystkich, którzy chcą sprawdzić, jak wielką przyjemność daje rozwiązywanie ciekawych zadań i intrygujących zagadek logicznych, chcą spędzić czas twórczo, rozwijać intuicję matematyczną, zachęcamy do rywalizacji.

ligamatematyczna.apsl.edu.pl/

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie