Drodzy uczniowie i przyjaciele naszej szkoły!

Wraz z partnerskimi szkołami z Grecji, Macedonii Północnej, Rumunii, Turcji i Włoch rozpoczęliśmy realizację międzynarodowego projektu pt. Train Your Brain w ramach europejskiego programu Erasmus+. Jednym z pierwszych działań jest wybór logo projektu. Szkoła z każdego kraju wysyła dwie propozycje, które wezmą następnie udział w rywalizacji międzynarodowej. Uczestniczki projektu z naszej szkoły przedstawiły aż trzy propozycje. Proponujemy zatem konkurs, w wyniku którego wyłonimy dwie kandydatury. Będą one reprezentować naszą szkołę w dalszej rywalizacji. Prosimy dawać lajki lub serduszka przy zdjęciu tych logo, które się Wam najbardziej podobają. Wygrają dwa projekty, które uzyskają najwięcej lajków i serduszek razem wziętych. Konkurs zamykamy w niedzielę o godz. 20. Zmobilizujcie swoich znajomych, także spoza liceum. Liczymy na Waszą pomoc!

PS. Przy okazji dziękujemy Damianowi Żymierczykiewiczowi z klasy IIIa za wspaniałe opracowanie graficzne projektów.

erasmus liceum projekt1

Projekt nr 1 - Maja Bachewicz II Dd