Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Jeśli jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej, możesz dołączyć do wyzwania #edukatywni i wygrać jedną z trzech super nagród: laptopa gamingowego, iPhona 11 PRO, albo aparat Nikon. Jedyne co musisz zrobić, to w dołączyć do grupy #edukatywni na Facebooku i wykonywać zadania.


W dniach 18 - 26 marca publikuj na swoich profilach na Facebooku transmisje na żywo, w których podzielisz się swoją wiedzą z jednego z przedmiotów szkolnych. Udostępnij potem swoją lekcję na grupie #edukatywni z odpowiednim hashtagiem. Z 3 przedmiotów, które uzyskają łącznie najwięcej godzin materiałów lekcji wybierzemy po jednej osobie, które wygrają nagrody. Regulamin

www.grarantanna.pl

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie