Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Z inicjatywy Ministerstwa Cyfryzacji utworzono serwer Minecraft. Uczniowie szkół podstawowych, średnich oraz wyższych mogą wspólnie zbudować cud cyfrowego świata. Do dyspozycji będzie działka 60x60, niezbędne materiały budowalne i nieskończony pokład kreatywności. Budować można samodzielnie lub dzielić zabawę ze znajomymi. Aby wziąć udział w zabawie należy zapoznać się z regulaminem i załącznikiem “Jak dołączyć do zabawy”, wypełnić formularz i skopiować adres serwera gry Minecraft.


Po otrzymaniu działki w grze, można zacząć budowę. Każdy z graczy jest w trybie kreatywnym i może korzystać z dowolnych materiałów w sposób nieograniczonych. Pamiętajcie, że jedyne co Cię ogranicza to wyobraźnia. Spośród prac kilka zostanie wyróżnionych i nagrodzonych. Dla osób chcących oglądać rozgrywkę zostanie zorganizowany live stream.
Na przygotowanie pracy Uczestnik ma czas od dnia 22.03.2020 r. godz. 12:00 do 25.03.2020 r., do godz. 23.59. Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 27.03.2020 r. o godz. 18:00.
Bawcie się dobrze!
Wszystkie informacje

www.grarantanna.pl

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie